Категории Информация
Кассы Добавить событие
Grandma's Smuzi
18 апреля 2024

Grandma's Smuzi

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Villa Крокодила
Першотравневий проспект, 20б, Полтава

О событии

Grandma’s Smuzi вирушають у свій перший європейський тур “Весна прийде!”

У березні найпопулярніші рок-хіти в україномовній адаптації від Grandma’s Smuzi прозвучать на сценах Польщі, Німеччини, Чехії та Австрії, даруючи усім шанувальникам неймовірну атмосферу рок-н-ролу та великий заряд енергії.

Одразу після повернення зі свого Європейського туру “Весна прийде!” відбудеться його продовження містами України. Цього разу Grandma’s Smuzi відправляються у захоплюючу музичну подорож по локація з наявними фан-зонами, де кожен шанувальник зможе насолоджуватись улюбленою музикою в особливій атмосфері.

Гурт не забуває і про тих, завдяки кому може творити в ці складні часи, тож в рамках всього туру “Весна прийде!” збиратиме кошти для потреб бригади НГУ «Азов». Grandma’s Smuzi вірять у підтримку своїх шанувальників та у те, що разом вдасться закумулювати якомога більше коштів для наших захисників.

Не втрачайте нагоди отримати неймовірну музичну подію, яка об’єднає музикантів та шанувальників їхньої творчості не тільки на хвилях рок-н-ролу, а й у важливих благодійних зусиллях.

До зустрічі на концертах “Весна прийде!” разом із Grandma’s Smuzi!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код