Категории Информация
Кассы Добавить событие
Сергей Бабкин. Квартирник
22 апреля 2024

Сергей Бабкин. Квартирник

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Полтавский областной музыкально-драматический театр им. Н. В. Гоголя
г. Полтава, ул. Соборности, 23

О событии

СЕРГІЙ БАБКІН ВИРУШАЄ В ТУР УКРАЇНОЮ НА ПІДТРИМКУ НОВОГО АЛЬБОМУ "ЛЮТИЙ"

Пройшов рік від попереднього туру Україною одного з найвідоміших вітчизняних артистів Сергія Бабкіна. За цей час співак продовжував невпинно працювати, записуючи нову музику та граючи благодійні концерти в Європі, Азії та Північній Америці.

Кількість пісень, які побачили світ протягом цього року, насправді вражає. Радіо-хіт "Непробивна", мрійливий сингл "Про Дні", присвята українським захисникам "127МА", українська версія однієї з його найвідоміших пісень "Забери", і головне перший з 2018-го повноформатний альбом "ЛЮТИЙ", який побачив світ 23/02/2024. Саме на підтримку цієї платівки і відбудуться концерти в містах України.

Сергій Бабкін: "За цей рік в мене накопичилось багато нової музики, якою я дуже хочу поділитися зі своїми слухачами. Як і минулого разу, я виступатиму у форматі квартирнику, тобто окрім співу буде ще й тепле спілкування, відповіді на запитання, спогади та мрії. Я часто підкреслюю, що «квартирник» - це не концерт, який відбувається десь у квартирі. Це, скоріш, особлива атмосфера, коли між артистом та глядачем не існує кордону, немає ніяких меж. Це магія, яку творимо разом. А ті хто хоч раз були на моїх виступах, знають: «Магія – це наш звичайний стан». Тож чекаю на вас, друзі!"

Альбом "ЛЮТИЙ" співак встиг записати поміж щільного гастрольного графіку. Він не втомлюється робити благодійні виступи по всьому світові, відігравши вже більш ніж 100 концертів у десятках країн, зібравши загалом більш ніж 350 000 євро на допомогу ЗСУ та постраждалим жителям Харківщини. Кошти від концертів в Україні також будуть направлені благодійним фондам Місто Х та Фонду Дениса Бреславського.

Спеціально для цього туру Сергій підготував нову програму на основі пісень з альбому "ЛЮТИЙ" та своїх найкращих композицій за більш ніж 20 років творчої кар’єри. Як завжди на його квартирниках, на вас очікує тепла та затишна атмосфера, подих неминучої весни та натхнення. Це можливість побути разом з однодумцями та відчути майже родинну єдність, яка притаманна виступам Бабкіна.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код